Apie mus

ACTIVE KIDS siūlo kokybiškas, sertifikuotas bei saugias vaikų sportui, žaidimams ir edukacijai skirtas priemones, kurios atrinktos vadovaujantis šiais mūsų veiklos principais:

Kokybė ir tvarumas. Mūsų siūlomos priemonės  atitinka aukščiausius vaikų sportinei įrangai bei žaislams keliamus kokybės ir saugumo standartus, sukurtos bei pagamintos Vokietijoje, plačiai naudojamos pasauliniu mastu, daugiau kaip 50-yje šalių. Dauguma priemonių pagamintos iš medienos, išgaunamos laikantis atsakingo gamtos resursų naudojimo koncepcijos. Siūlomos priemonės ir jų pakuotės- draugiškos gamtai,  sporto įranga ir žaislai sukurti bei pagaminti laikantis tvarumo, ilgaamžiškumo ir atsakingo vartojimo principų, kuriais vadovaujamės bei siekiame perteikti šeimoms ir ugdymo įstaigoms.

Profesionalumas. ACTIVE KIDS įkūrėjai- ilgametę patirtį švietimo projektų valdymo, vaikų ugdymo ir sporto srityje turintys specialistai. Įgyvendiname vaikų neformaliojo švietimo programas, tobuliname pedagogų, sporto specialistų kvalifikaciją, rengiame metodinius leidinius. Savo praktine patirtimi siekiame dalintis su švietimo bendruomene bei tėvais, tad mūsų svetainėje siūlomos priemonės yra kruopščiai atrinktos, išbandytos užsiėmimuose ir atsakingai rekomenduojamos šeimoms bei specialistams.

Įtrauktis. Siūlomos priemonės ir žaidimai palankūs kurti tinkamą ugdymo(si) aplinką tiek tipinės raidos, tiek specialiųjų poreikių turintiems vaikams. Jau keletą metų įgyvendindami raidos sutrikimų turintiems vaikams skirtas programas, įsitikinome, kad motyvacija, patrauklios edukacinės ar sporto priemonės bei tinkami pagalbos būdai didina vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, įsitraukimą į ugdymo ar aktyvaus laisvalaikio veiklas, o tai suteikia daugiau galimybių tobulėti. Mūsų rekomenduojamos sensorinės integracijos ir motorinio lavinimo priemonės gali būti kompensuojamos šeimoms, auginančioms negalią turinčius vaikus pagal naują nuo 2022 m. vasario 1 d. įsigaliojusią techninės pagalbos priemonių kompensavimo tvarką. Praktinę informaciją ir priemonių pavyzdžius galite rasti čia: REKOMENDACIJOS DĖL SENSORINIŲ PRIEMONIŲ

Poreikių individualizavimas. Besidomintiems mūsų sporto įranga ar edukacinėmis priemonėmis esame pasirengę perduoti ne tik teorines, bet ir praktines priemonių panaudojimo žinias. Įstaigoms siūlomi tiek jau sukomplektuoti skirtingi įrangos ar edukacinių priemonių rinkiniai, tiek galimi ir individualūs komplektacijos sprendimai pagal Jūsų poreikius. Su mūsų priemonėmis galima susipažinti Vilniuje esančioje mūsų buveinėje, konsultacijos šeimoms ar specialistams teikiamos ir nuotoliniu būdu. Rasime geriausią sprendimą Jūsų vaikų ar  bendruomenės poreikiams.

Mokykis

Žaisk

Būk aktyvus